- pokazy filmowe
- Wstęp wolny
- 18.07
sobota15:00–18:00 (pokaz zapętlony)
Budujemy nowy dom
Cykl filmów „Budujemy nowy dom. Czwartkowe spotkania z odbudową Warszawy” (reż. Maciej Jaźwiecki / 2024 / Polska / 72 min) to opowieści Jerzego S. Majewskiego i Tomasza Markiewicza o powojennej odbudowie stolicy. Materiał przybliża proces odbudowy miasta oraz jego znaczenie dla współczesnej Warszawy. Filmy powstały w ramach programu obchodów 80. rocznicy odbudowy Warszawy, organizowanych przez m.st. Warszawę w 2025 r.
| Limit miejsc | 200 osób |
|---|---|
| Rejestracja | nie obowiązuje |
| Język | polski |
| Dostępność | budynek dostępny dla osób z niepełnosprawnościami, dostępna toaleta. |
| Strona | www.dsh.waw.pl |