- muzyka
- Wstęp wolny
- 17.07
piątek17:00
Czas trwaniaok. 1 godz.
Koncert Marysi Waszkiewicz
Kameralny koncert Marysi Waszkiewicz to muzyczna opowieść o Warszawie – wrażliwa, intymna i osobista. Artystka tworzy autorskie kompozycje inspirowane miastem, jego historią i codziennością. Jej twórczość wpisuje się w fenomen osobistych narracji o Warszawie, budujących jej współczesną tożsamość poza głównym nurtem. Podczas koncertu Marysi towarzyszyć będzie siostra Lila. Wspólnie tworzą kameralną atmosferę sprzyjającą bliskiemu kontaktowi z publicznością.
| Limit miejsc | 60 osób |
|---|---|
| Rejestracja | nie obowiązuje |
| Język | nie dotyczy |
| Dostępność | budynek nie jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami (schodki), dostępna toaleta. |
| Strona | www.zpaf.pl |