• muzyka
  • Wstęp wolny
  1. 17.07
    piątek
    17:00
Czas trwaniaok. 1 godz.

Koncert Marysi Waszkiewicz

Organizator/ka
Okręg Warszawski Związku Polskich Artystów Fotografików

Kameralny koncert Marysi Waszkiewicz to muzyczna opowieść o Warszawie – wrażliwa, intymna i osobista. Artystka tworzy autorskie kompozycje inspirowane miastem, jego historią i codziennością. Jej twórczość wpisuje się w fenomen osobistych narracji o Warszawie, budujących jej współczesną tożsamość poza głównym nurtem. Podczas koncertu Marysi towarzyszyć będzie siostra Lila. Wspólnie tworzą kameralną atmosferę sprzyjającą bliskiemu kontaktowi z publicznością.

Limit miejsc 60 osób
Rejestracja nie obowiązuje
Język nie dotyczy
Dostępność budynek nie jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami (schodki), dostępna toaleta.
Strona www.zpaf.pl