- gry miejskie
- Wstęp wolny
- 17.07
piątek11:00 – 19:00
Odkryj cegłę
„Odkryj cegłę” to gra miejska rozgrywana w obrębie Starego Miasta, skierowana do wszystkich chcących lepiej poznać Starówkę. Tytuł zabawy nawiązuje do zawołania związanego z odbudową historycznych ulic: „podaj cegłę”. Gra angażuje uczestników w odkrywanie mniej znanych miejsc, wyjątkowych historii i fenomenów Starego Miasta, a także ukrytych lokalizacji na trasie. Pozwala odwiedzić wiele na co dzień niedostępnych przestrzeni. Mechanika gry opiera się na odnajdywaniu cegieł z zadaniami i wskazówkami prowadzącymi do kolejnych punktów.
| Limit miejsc | 500 osób |
|---|---|
| Rejestracja | nie obowiązuje |
| Język | polski |
| Dostępność | gra niedostosowana dla osób z niepełnosprawnościami, dostępne toalety po drodze. |
| Strona | www.stare-miasto.com |